شادان پارس
خانه / تکان دهنده موزیکال سکه ای / خریدار تکان دهنده موزیکال سکه ای به صورت عمده

خریدار تکان دهنده موزیکال سکه ای به صورت عمده

خریدار تکان دهنده موزیکال سکه ای به صورت عمده باتوجه به تولید داخلی بسیار به صرفه و مناسب بوده است و در بازار برای هموطنان عزیز ارائه می گردد.

خریدار تکان دهنده موزیکال

ویژگی تکان دهنده موزیکال

  • دارای رقص نور
  • تحمل وزن تا پنجاه کیلو
  • دارای چرخ برای جابه جایی
  • دارای ریموت کنترل
  • رنگ متالیک ومعمولی
  • تایم دار
  • مصرف برق خیلی کم

خریدار تکان دهنده موزیکال

خریدار تکان دهنده موزیکال سکه ای به صورت اینترنتی

تکان دهنده موزیکال سکه ای از پرفروش ترین و پرمصرف ترین دستگاه های شهربازی می باشد که همراه با موزیکال و نورپردازی و رنگ آمیزی زیبا می باشد که دارای وزن زیاد می باشد که از طریق سایت های اینترنتی و آنلاین برای کاسبان صنف های متفاوت به صورت عمده ارائه می گردد.
اگر شما خریدار تکان دهنده موزیکال سکه ای به صورت اینترنتی می باشید براساس نوعی که دارد در این سایت های اینترنتی و آنلاین قیمت گذاری می گردد.
حتی شما خریداران می توانید از طریق سامانه های اینترنتی و آنلاین قیمت این دستگاه ها را مستقیم دریافت نمائید و از طریق این سایت های اینترنتی می توانید با ما در تماس باشید.
اینترنت و سایت های آنلاین یکی از بهترین رسانه ها جهت انجام بسیاری از خریدها از جمله تکان دهنده موزیکال سکه ای با بهترین قیمت ممکن می باشد.
خرید تکان دهنده موزیکال سکه ای به صورت اینترنتی بسیار آسان و بی دردسر بوده و قیمت کالا در این گونه خرید و فروش ها بسیار مناسب است و با تنوع زیاد به دست خریداران می رسانند.

خریدار تکان دهنده موزیکال

خریدار تکان دهنده موزیکال سکه ای به صورت عمده از مراکز فروش

خریداران محترم می توانند به صورت عمده تکان دهنده موزیکال سکه ای را که قابل تنظیم از یک تا ده دقیقه می باشد و مصرف تکان دهنده موزیکال سکه ای بهینه ئ بسیار کم برق می باشد که در مراکز فروش در شهرهای مختلف عرضه می گردد.
هنگامی که سکه ای داخل این دستگاه قرار می گیرد دستگاه با موزیک های کودکانه و با نورهای زیبا شروع به حرکت می کند و قسمت حرکت مکانیکی این دستگاه معمولا با پوشش های زیبا از جنس فایبرگلاس و یا پلاستیک های فشرده می باشد که در اشکال متنوع زیبا با رقص نور زیبا در مراکز فروش به صورت عمده آماده ارائه به خریداران و مشتریان عزیز با قیمت تجاری می باشد و برای کودکان بسیار جذاب می باشد.
خریدار انواع دستگاه های تکان دهنده موزیکال سکه ای با طرح های فانتزی مخصوص کودکان جهت استفاده در خانه های بازی و اسباب بازی فروشی و مهدکودک با قیمت های ارزان در مراکز فروش به صورت عمده انجام می شود.

کارخانه تولیدی و خریدار تکان دهنده موزیکال سکه ای

کارخانه های تولیدی در ایران بسیاری از دستگاه های تکان دهنده موزیکال سکه ای را با جنس های عالی در اختیار خریداران قرار می دهند و حتی شما می توانید با خرید دستگاه تکان دهنده موزیکال علاوه بر جذب مشتری برای فروشگاه خود می توانید درآمد دیگری هم داشته باشید.

جهت تجهیز شهربازی خود میتوانید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید:
خانم مهندس تفرشی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09038425612
شماره تلفن ثابت: 02166388825
آدرس کانال: shaadanpars@
پست الکترونیکی: tafreshishadanpars@gmail.com